OLD MONEY 

Stare pieniądze - estetyka powściągliwości, elegancji i wyrafinowania

Trend ten pojawił się w wyniku odzwierciedlenia życia ludzi z rodzin arystokratycznych, które demonstruje status swoich właścicieli, ale nie krzyczy o ich bogactwie.


Styl ten opiera się na minimalizmie i klasycznych połączeniach, neutralnych (biały, beżowy, czarny) i ciemnych, głębokich odcieniach (niebieski, bordowy, szmaragdowy, brązowy), na lakonicznie skonstruowanych sylwetkach (przeważnie dopasowanych), o dyskretnych dodatkach (klasyczne zegarki, jedwabne szale, skórzane paski, okulary przeciwsłoneczne, wysokie skarpetki).


INSPO LOOK stworzył kolekcję opartą wyżej opisanym stylem w unowocześnionej wersji. 
Zaczynając od jesiennych MUST HAVE,które pokochają wszystkie kobiety♥ 

A mowa tutaj o sweterkowych sukienkach ! Proste sukienki długości Midi, zawsze wyglądają elegancko i sprawdzają się w każdej sytuacji. Tworząc kapsułę jesienną nie może zabraknąć właśnie tego modelu sukienki w minimalistycznym, klasycznym odcieniu czerni bądź bieli/kremu. Nie od dziś wiadomo, że najbardziej eleganckim kolorem są właśnie wyżej wymienione odcienie. 

Jednak aby nie wiało nudą, świeżości dodają złote dodatki, które również nie wybiegają z ram. 

Old Money to nie tylko czerń i biel, ale jak mogliście przeczytać wyżej odcienie czerwieni, granatu czy brązu.


To tylko 3 kolory z ogromnej gamy, którą możecie zobaczyć na naszej stronie www.inspolook.com 

Jak możecie zauważyć wszystkie modele sprowadzają się do podkreślenia sylwetki oraz prostoty. 

PAMIĘTAJCIE ! Im mniej się dzieje tym lepiej ! W temacie swetrów...zero wzorów...tylko jednolite kolory !

Jak najbardziej mogą zawierać dodatki w postaci małych broszek, oczywiście w odcieniu złota, czy guzików. Jest też miejsce na prawidłowe, nie przesadne, oversize. 

Kiedyś ten elegancki styl był zarezerwowany tylko dla wyższych sfer. Teraz wcale nie trzeba być spadkobierczynią zamożnej rodziny, aby odtworzyć w swoich strojach estetykę „starych pieniędzy”. Wystarczy kierować się podstawowymi zasadami tworzenia stylizacji i zainspirować się naszą najnowszą kolekcją😍